DOTKLIWA PORAZKA

• autor: maxior2007, 2009-04-23 01:19

NIepokonani poza DOMEM :stan do dnia 19 kwietnia 2009:-)

ROZMONTOWANI PRZEZ "MECHANIKA"

NIestety w pierwszym meczu tej rundy wiosennej rozegranym na wyjeździe w pobliskich Kochcicach przegrywamy wysoko z miejscowym Mechanikiem bo aż 5:1 (3:0).

Po udanej inauguracji sezonu tydzień wcześniej z Victorią Strzebiń (przyp. 6:1) przyszedł czas na pojedynek z o wiele wyżej notowanym rywalem, który u siebie nie często daje się ogrywać:-) nie inaczej było w tym przypadku! Gospodarze postawili twarde warunki gry. Nasze formacje ofensywne nie potrafily poradzić sobie z rozmonotwaniem  agresywnej obrony Mechanika. z kolei nasi obrońcy nie mogli narzekać na brak zajęcia  :-) co chwile szybcy skrzydłowi gospodarzy przedzierali sie w nasze pole karne:-)

Ogólnie mówiąc gospodarze oddali w ciągu meczu ok 7-8 strzałow na bramke z czego aż 5 znalazło drogę w siatce naszego zespołu;( Nasi natomiast byli skutecznie powstrzymywani przez świetnie dysponowanego tego dnia golkipera gospodarzy który najzwyklej mówiąc "miał dzień" . Nasza ekipa wypadła blado na tle silnie zmotywowanych Mechaników którym wychodziło doslownie wszystko !!!  Troche szkoda rozmiarow porażki. Głowa do góry panowie  i mam nadzieje ze juz w niedziele pokażemy na co nas stać . a patrząc na tabele chyba nie trudno  o stwierdzenie , że GRAĆ POTRAFIMY:)))