PLACKI

• autor: maxior2007, 2009-05-10 19:50
3 punkty jadą do Glinicy!!!
.
W dniu dzisiejszym pokonujemy po bardzo dobrej i skutecznej grze rusinowickiego Dragona aż 2:5 (1:4)!!!!
.
Mecz rozpoczyna sie w najlepszy chyba dla nas sposób. Po 15 minutach za sprawą Szczodzika (2 świetne strzały zza pola karnego) prowadzimy już 0:2!!!
(pięknie dograne piłki prze Tadzika oraz Krałcza ). Gospodarze nie pozostali dłużni . Co chwile groźnie atakują, próbują strzałów z dystansu, ale "na posterunku" stoi nas bramkarz.. Dragon  stara się wrzutkami uruchomić wysokich napastników , i jedna z takich akcji przynosi gola gospodarzom. Minimalnie przy wrzutce z rogu spóźnia  sie nasz golkiper i piłka po mocnym strzale z ok. 11 m wpada do siatki. Po tym golu przez chwile tracimy wyraźnie rytm gry. Na szczęście mamy niezawodnego Bartka w pomocy, który w 40 min. przechwytuje piłke w środku pola , ogrywa obrońce i płaskim strzałem z ok. 17 m zdobywa gola na 1:3 .  chwilę poźniej  centruje z wolnego na głowę naszej "WIEŻY" Krałcza, który wyskakując wysoko nad obrońcami strzela głową tuz przy słupku i mamy juz 1:4!!!!!
.
2 połowa to spokojne kontrolowanie wyniku przez nasz zespół. Nie napalamy się zbytnio na tworzenie cudnych akcji, choć okazji nie brakowało , zabrakło za to szczęścia w polu karnym lub bramkarz gospodarzy szczęsliwie paruje strzały! W obronie grą bez większych problemów dyryguje Tadziu. Dragon wyraźnie stracił ochotę do gry, kilka niegroźnych akcji, ale dużo niecelności w strzałach!!  Gdy sędzia dolicza 2 min. my na chwilę zasypiamy w obronie,  szybka piłka wrzucona ze skrzydła i zawodnik gospodarzy kieruję głową z bliskiej odległości piłke w siatce po palcach naszego tormana:-) My odpowiadamy w znakomity sposób . Wybicie Tadzia w ostatneij akcji , Krałcz wykłada futbolówkę Sczodzikowi a ten lobując bramkarza kompletuje hat- trick.BRAWO MATI:-)))
,
cieszy zdobycie 3pkt na ciężkim terenie. Spodziewaliśmy   się trudniejszego meczu w Rusinowicach! Nareszcie zagraliśmy skutecznie od początku i to nam "ustawiło" spotkanie! A już w kolejny weekend  wielki Derbowy bój z Rybakiem!!! TEGO MECZU CHYBA REKLAMOWAĆ NIE TRZEBA NIKOMU:-)
Bramki : Strzoda Mateusz (3) , Nahajowski Bartosz , Strzoda Adrian
.
Skład : Wieczorek - Makles R. (75. Ulfik), Baszta , Kruplin , Brol - Nahajowski J., Nahajowski B., Makles M., Strzoda M. - Borszcz (65. Urbańczyk), Strzoda A.
Widzów : ok. 150

autor: ~matt 2009-05-10 23:17:13

avatar To Liswarta jest liderem bo liczy sie stosunek bramek a nie bezpośrednich meczy. Stosunek bezposrdnich meczy będzie sie liczył dopiero po rozegraniu rewanżu:)

autor: ~jo 2009-05-14 20:15:11

avatar chopy czymu to tak pusto??????????????