statystyki szczegółowe

Aktualności

Horror w Kuczowie !! 3 punkty jadą do Glinicy :))

• autor: Kralcz89, 2010-05-23 22:51

W dzisiejszym meczu w Kuczowie , pokonaliśmy miejscową Małapanew 3:2, mimo iż przegrywaliśmy do przerwy 0:1.

Bramki dla Glinicy (kolejno strzelali) :

Rafał Ulfik (49') ,

Adrian Strzoda (60') -asysta Jerzy Kansy

Jerzy Kansy (90') - asysta Adrian Strzoda

Mecz był bardzo szybki i mógł się podobać , mimo tego że rozgrywany był na jednym z najgorszych (o ile nie najgorszym) boisku w A Klasie. Lecz obie drużyny grały w tych samych warunkach , więc nie możemy narzekać na stan murawy . Na początku meczu groźnie zaatakował Promień , strzał Krałcza i Oszielora obok słupka oraz pierwszy strzał celny Strzodzika , po ładnym rajdzie lewą stroną , dobrze wyłapanym przez goalkeepera gospodarzy . Jednak Kuczów pokazał , że na swoim boisku potrafi grać , przekonaliśmy się o tym w 25 minucie kiedy po rajdzie z lewej strony jednego z zawodników i dograniu jej wzdłuż pola bramkowego , piłka znalazła "adresata" , a ten mimo kłopotów zdołał umiescić ją w pustej bramce. Promień próbował zmienić niekorzystny rezultat , jednak do przerwy schodziliśmy przegrywając 1:0. Po przerwie od razu ruszyliśmy do ataków. Po jednej z centr i niefrasobliwości obrońców , piłka doszła do Rafała Ulfika a ten z bliskiej odligłości wpakował ją głową do bramki . Ten gol zdecydowanie nas pobudził i uwierzyliśmy w zwycięstwo, tym bardziej . W 60 minucie , prawą stroną zapędził się Jurek , dograł piłkę wzdłuż lini - a Krałcz dołożył nogę i było 1:2 . Kolejne minuty to ataki druzyny z Kuczowa , niestety strata na połowie gospodarzy skończyła się dla nas tragicznie . Jeden z zawodników zdecydował się na strzał z 20 metrów - piłka dostała dziwnej rotacji i zaskoczyła Merta . Do końca zostało 15 minut. Robiliśmy wszystko aby wywieść komplet punktów . W 90 minucie, dluga piłka wybita przez któregoś z naszych obrońców dostała kozła , została przedłużona przez Krałcza i doszła do Jurka , który wykorzystał swój atut szybkościowy ,minał obrońce , a potem balansem ciała zwiódł bramkarza i wpakował futbolówkę do pustej bramki . Za kilka chwil arbiter odgwizdał koniec meczu . No i stało się :)- twierdza Kuczów zdobyta :D .

Dziękuje wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i walkę.