statystyki szczegółowe

Aktualności

6:0 z Rusinowicami !!

• autor: Kralcz89, 2010-06-06 20:22

W Niedzielnym meczu rozgromiliśmy broniących się przed spadkiem zawodników Dragona Rusinowice 6:0 (2:0)

Bramki dla Promienia :                                                 6:0(2:0)

Jerzy Kansy (6')

Bartek Borszcz (25')

Bartek Borszcz (50') - asysta Maciek Stendzina

Rafał Ulfik (58') - asysta Jerzy Kansy

Mateusz Strzoda (67') - asysta Jarek Nahajowski

Marek Koza (84') - asysta Maciek Stendzina

Mecz zgodznie z przewidywaniami , rozpoczął się od zdecydowanej dominacji zawodników Promienia. Już w 6 minucie gry zdobylismy bramkę . Autorem gola był Jurek , który świetnie nożycami złożył się do strzału po zbyt krótkim wybiciu piłki obrońcy Dragona. Kolejne minuty to ataki głównie z lewego skrzydła .Piłki często grane do Strzodzika - niestety żadna z akcji nie przynosi bramki. W 25 minucie po indywidualnej akcji Kulocha , następuje przewinienie na naszym napastniku. Sędzia wskazuje 11 metr. Do piłki podchodzi sam poszkodowany . Strzela, bramkarz broni , ale po dobitce króla strzelców zeszłego sezonu , jest już bezradny -2:0. Kolejne minuty to okres dość nudnej gry , dużo walki w środku pola . Wynik do przerwy to 2:0. Druga połowa to znów ataki drużyny gospodarzy . Atak prawą stroną Maćka , podanie do Kulocha , a ten z 4 metrów pokonuje goalkeepera gości. Trzeba pochwalić za tą akcje naszego trenera , który świetnie wypatrzył lepiej ustawionego Bartka- 3:0. Kilka chwil później, dośrodkowanie Jurka , z piłką mija się bramkarz , a akcje zamyka Rafał , który strzałem głową podwyższa wynik na 4:0. Warto wspomnieć że w między czasie , po jednej z nielicznych akcji drużyny Dragona , do niefortunnego zdarzenia dochodzi pod naszą bramką , kiedy to Tomek (Bobek) po jednej z ofiarnych interwencji doznaje kontuzji palca u ręki . Jak się później okazuje , jest to złamanie . Mimo tego Bobek kontynuje grę. W 67 minucie mamy rzut rożny , piłka bita przez Nahaja idealnie na głowę do Strzodzika, który świetnym strzałem mieści futbolówkę zrywając przy tym pajęczynkę w okienku bramki gości. W 84 minucie deklasujemy rywala . Po prostopadłym podaniu Maćka ,w sytuacji sam na sam z bramkarz znajduje się Marek Koza . Nasz rezerwowy napastnik nie marnuje tej okazji i podwyższa wynik na 6:0 . Warto wspomnieć że wynik mógłbyć jeszcze wyższy , lecz dwukrotnie w sytuacjach 100% , nie popisuje się wracający do wysokiej dyspozycji - Kuloch. Brawo Chłopaki . Kolejne 3 punkty są nasze. Teraz w Czwartek czeka nas dokonczenie drugiej połowy meczu w Boronowie.Gdzie przegrywaliśmy w pierwszych 45minutach z liderem - 2:1. Rozpoczęcie spotkania g.18:00! - DO BOJU PROMIEŃ!!!