statystyki szczegółowe

Aktualności

tylko lub aż 1pkt po meczu z Kochanowicami!!!!

• autor: Marcin, 2010-10-23 18:36

W dzisiejszym spotkaniu remisujemy z Ruchem Kochanowice w stosunku 3:3 (1:0)!!!!

Bramki zdobyli:

1:0 Nahajowski (asysta Borszcz)

2:0 Borszcz

2:1 Kosa (karny)

2:2 Prandzioch (asysta Kosa)

2:3 Szędzielorz (asysta Kosa)

3:3 Strzoda Mateusz (asysta Makles Marcin)

opis meczu w Czytaj WIECEJ

Mecz zapowiadał sie bardzo obiecująco . i chyba zawodnicy stworzyli godne obejrzenia widowisko. NIe zabrakło praktycznie niczego. Było duzej twardej , nieustępliwej walki. Akcje tworzyły sie jedna po drugiej. Pierwsze kilkanaście minut to okres niedokladnej gry obu zespołów, przy czym to Kochanowiczanie "mieli wiecej z gry" (czesciej potrafili zawiązać akcje oskrzydlające z ktorych na szczescie nic groźnego nie wynikło). Potem do głosu zaczeli dochodzic gospodarze. Ruch nieco sie cofnął widząc że nasz zespół coraz czesciej tworzyl dogodne sytuacje. Jedną z tych akcji przeprowadza w środku pola Borszcz, podaje płasko miedzy 2 obroncow , do pilki dopada Nahajowski i bez chwili zawahania strzela z ok. 20m. Piłka wpada w lewe okienko bramki bezradnego w tej sytuacji golkipera Ruchu i w ten oto sposob uzyskujemy - moim zdaniem zasłużone - prowadzenie. Do zakonczenia 1 poł. goscie probowali odgryźc sie mozliwie jak najszybciej ale z ich akcji niewiele wyszło. Podobnie nasi zawodnicy , ktorym celowniki ktos chyba specjalnie rozregulował. W taki oto sposób konczy sie 1 połowa meczu.

Na 2gą odsłone spotkania wychodzimy z zamiarem jak najszybszego podwyższenia rezultatu! W 55.min na boisku za Brola pojawia sie Adrian Strzoda. gra na prawym skrzydle wyraźnie sie ozywia , czego efektem sa kolejne nasze ataki na bramke gości. Zmarnowanych akcji nie sposob doliczyc w tym meczu, na szczescie jedna z naszych akcji konczy sie celnym strzalem . Piłka wreszcie wpada do siatki a strzelcem jest nie kto inny jak Borszcz, ktory zdobywa bramki w tym sezonie NA ZAWOŁANIE. Ruch nieco zaszokowany takim obrotem wydarzeń zmienia ustawienie na bardziej ofensywne co mogło sie dla nich skoczyc bardzo źle . Jednak nie w tym dniu , gdyż decyzje trenera gosci okazaly sie juz po chwili bardzo trafione. Po faulu na jdenym z graczy z Kochanowic sedzia wskazuje WAPNO a pewnym wykonawca rzutu karnego okazuje sie Kosa. Kilka minut pozniej wspomniany autor kontaktowej bramki przedziera sie prawą strona boiska , ogrywa 2 naszych obroncow po czym dogrywa pilke wzdluz pola karnego a tam czekal juz Prandzioch ktory skorzystal z biernosci naszych obroncow i mierzonym strzalem z ok 4 metrow wyrownuje stan tego spotkania. Nasi za wszelką cene probuja przechylic szale zwyciestwa naswoja korzysc ( niestety strzaly Maklesa i Borszcza o centymetry mijają brame Kochanowiczan). NIEWYKORZYSTANE SYTUACJE LUBIA SIE MŚCIĆ to hasło najlepiej opisze akcje ktora miala miejsce kilka minut pozniej. Lewym skrzydlem wbiega pod pole karne Kosa, dorzuca pilke na krotki slupek a tam nadbiegający Szedzielorz bez zastanowienia uderza z woleja po dlugim rogu i wyprowadza gosci na prowadzenie. Do konca meczu zostaje kilka minut. Promień rzuca sie do rozpaczliwego ataku , w przeciagu kilku minut mamy chyba z 3 ,4 dobre okazje do wyrownania, ale pilka w zaden sposob nie chce wpasc do siatki gosci. Kiedy wydawalo sie ze zejdziemy z boiska bez punktu , pilke z autu wrzuca Makles , ta przelatuje nad wszystkimi zawodnikami i trafia na głowe Mateusza Strzody, a ten ku uciesze wszystkich miejscowych doprowadza do wyrównania. Sekundy potem sędzia Zakaszewski konczy to spotkanie.